Zuzanna Bartniczak

Nauczycielka jęz. angielskiego

Hello!

Pasjonuję się językami nie od dziś, a swoją pierwszą przygodę z wyjaśnianiem zawiłości języka angielskiego miałam w wieku 16 lat. Obecnie mam 21 lat i jestem studentką 2 roku dziennej Filologii Angielskiej oraz 3 roku zaocznej Filologii Japońskiej.  Przez te lata zdobyłam cenne doświadczenia, m.in. mając możliwość pracy z osobami z dysleksją czy starszymi ludźmi. Byłam nauczycielem osób, które uważały się za „przeciętnych”, jak i geniuszy językowych.

Nawet tak zwane ciężkie przypadki były w stanie polubić język angielski, a nauka sprawiała im radość. Jestem przekonana, że absolutnie każdy może nauczyć się obcego języka, a to jakie efekty osiągnie zależy od podejścia ucznia i sposobu pracy nauczyciela.

W każdym przypadku uczestnik prowadzonych przeze mnie zajęć był zadowolony z efektów swojej nauki. Jestem po to, aby wyjaśnić rzeczy niezrozumiałe, jak i nauczyć swobodnie porozumiewać się po angielsku.

Wspierać proces uczenia można na wiele sposobów: zarówno przez słuchanie nagrań, czytanie książek czy nawet gry na dopasowanym do ucznia poziomie. Znajdę coś dla każdego!
Zapraszam więc na zajęcia, proszę przekonać się samemu.

Lekcje próbne

galileusz łódź

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie.