Zuzanna Bartniczak

Nauczycielka jęz. angielskiego

Hello!

Pasjonuję się językami nie od dziś, a swoją pierwszą przygodę z wyjaśnianiem zawiłości języka angielskiego miałam w wieku 16 lat. Obecnie mam 21 lat i jestem studentką 2 roku dziennej Filologii Angielskiej oraz 3 roku zaocznej Filologii Japońskiej.  Przez te lata zdobyłam cenne doświadczenia, m.in. mając możliwość pracy z osobami z dysleksją czy starszymi ludźmi. Byłam nauczycielem osób, które uważały się za „przeciętnych”, jak i geniuszy językowych.

Nawet tak zwane ciężkie przypadki były w stanie polubić język angielski, a nauka sprawiała im radość. Jestem przekonana, że absolutnie każdy może nauczyć się obcego języka, a to jakie efekty osiągnie zależy od podejścia ucznia i sposobu pracy nauczyciela.

W każdym przypadku uczestnik prowadzonych przeze mnie zajęć był zadowolony z efektów swojej nauki. Jestem po to, aby wyjaśnić rzeczy niezrozumiałe, jak i nauczyć swobodnie porozumiewać się po angielsku.

Wspierać proces uczenia można na wiele sposobów: zarówno przez słuchanie nagrań, czytanie książek czy nawet gry na dopasowanym do ucznia poziomie. Znajdę coś dla każdego!
Zapraszam więc na zajęcia, proszę przekonać się samemu.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie.