Joanna Wojtania

Nauczycielka biologii

Mam na imię Joanna,  ukończyłam z wyróżnieniem liceum ogólnokształcące o profilu biologiczno-chemicznym. Obecnie jestem studentką kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Biologia interesowała mnie odkąd pamiętam, dlatego z przyjemnością dzielę się moją wiedzą z osobami, które potrzebują wsparcia w nauce tego przedmiotu.

Samo przyswojenie teorii nie wystarczy, żeby z dobrym wynikiem zdać maturę, należy umiejętnie wykorzystać zdobytą wiedzę i potrafić połączyć ze sobą różne zagadnienia. Dlatego też oprócz tłumaczenia nierzadko skomplikowanych, biologicznych zagadnień, w pracy z moimi uczniami dużo uwagi poświęcam rozwiązywaniu zadań. Ten sposób pracy pozwala na optymalne przygotowanie się osoby biorącej udział w zajęciach zarówno pod względem merytorycznym jak i zapewnia oswojenie się z formą egzaminu.

Jestem osobą miłą i komunikatywną, dbającą o to, żeby na moich zajęciach panowała przyjemna, bezstresowa atmosfera. Niezmiernie ważnym jest dla mnie, aby na zajęciach każdy czuł się komfortowo i nie miał obaw przed zadawaniem pytań. Staram się przekazać wiedzę w sposób zrozumiały, dostosowując formy pracy z uczniami do ich indywidualnych potrzeb. Moim priorytetem jest to, aby każdy uczestnik zajęć ze mną był usatysfakcjonowany i efektywnie przyswoił omawiane zagadnienia, a w przyszłości mógł je wykorzystywać w praktyce.

Przekonaj się, że nauka biologii nie jest wcale taka straszna!
Serdecznie zapraszam!

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich użycie.