CO NAS WYRÓŻNIA

przygotowanie do sukcesu

Organizacja podporządkowana osiągnięciu celu

Co wyróżnia nasze kursy i fakultety przygotowujące do egzaminów? Zacznijmy od wyjaśnienia tego rozróżnienia. Uczniowie potrzebują pomocy najczęściej w dwóch przypadkach: a) kiedy szkoła nie daje wsparcia i istnieje groźba uzyskania słabych wyników na egzaminie (w przypadku matury wręcz jej niezdania) z powodu dużych zaległości, oraz b) kiedy omówienie programu na poziomie rozszerzonym nie daje gwarancji najlepszego wyniku. Dlatego zróżnicowaliśmy nasze propozycje, dopasowując je do oczekiwań uczniów. Kurs obejmuje omówienie i przećwiczenie wszystkich zagadnień z podstawy programowej, aby uzupełnić wiedzę, doszlifować umiejętności, zapoznać z techniką zdawania egzaminu, dodać wiary we własne możliwości. Fakultet służy uczniom z solidnymi podstawami do usystematyzowania, pogłębienia i poszerzenia wiedzy, przygotowuje do osiągnięcia najwyższego wyniku na egzaminie. Tylko nieliczne, elitarne licea i podstawówki zapewniają takie podejście. Jak zatem pracujemy z naszymi uczniami?

mentor pomaga w przygotowaniach do egzaminów

Osobowość nauczyciela - mentora

Po pierwsze: wyselekcjonowaliśmy najlepszą kadrę. To nie tylko zawodowi nauczyciele. Przede wszystkim są to osoby zaangażowane w swoją pracę, mają ambicję przekazania wiedzy i rozbudzenia zainteresowania przedmiotem. Są młodzi, entuzjastyczni, nie wpadli w rutynę, doskonale znajdują wspólny język z dziećmi i młodzieżą. Zawsze są przygotowani do zajęć, gotowi odpowiedzieć na każde pytanie, wytłumaczyć najtrudniejsze zagadnienia. Mają doświadczenie w przygotowaniach do egzaminów.

przygotowanie do egzaminu młodzieży w klasie

Małe grupy - duża efektywność

Po drugie: prowadzimy zajęcia w małych grupach, bo tylko wtedy mogą być efektywne. Przecież nauka szkolna jest mało efektywna właśnie dlatego, że w szkole nie ma możliwości pracować indywidualnie z każdym uczniem. Czym różniłby się kurs dla 30 osób od zajęć w klasie szkolnej? Liczebność naszych grup jest ograniczona, aby mogły zaistnieć korzystne warunki: uczniowie prezentują zbliżony poziom, aby wszyscy byli jednakowo zainteresowani przedmiotem lekcji i nie mieli oporów przed zadawaniem pytań, poświęcamy każdemu zagadnieniu tyle czasu, aby każdy uczeń je zrozumiał i potrafił samodzielnie uporać się z zadaniami egzaminacyjnymi, nauczyciel ma możliwość nawiązać interakcję z każdym uczniem, poznać jego słabe i mocne strony, dostosować tempo pracy do potencjału kursantów.

przyjemność uczenia się

Nie nauczysz się, jeśli nie zrozumiesz

Po trzecie: stawiamy na zrozumienie wszystkich kluczowych zagadnień, dzięki czemu przyswajanie wiedzy jest o wiele łatwiejsze. A właściwie bez zrozumienia nie ma nauki w ogóle. I nie ograniczamy się do pytań "wszyscy zrozumieli?", ale naprawdę rozwijamy umiejętności naszych uczniów, angażując ich w pełni przez cały czas. Dodatkowo motywuje ich obecność rówieśników . A poza tym w grupie zawsze ktoś zada pytanie, które innym może umknąć. W efekcie po każdych zajęciach nasi uczniowie wychodzą z nową lub uporządkowaną wiedzą.

Przekąski

All inclusive

Po czwarte: nie ma dodatkowych opłat za podręczniki i materiały edukacyjne, które uczniowie otrzymują w trakcie zajęć. A poza tym uczniowie mogą skorzystać z naszej kuchni, wypić w trakcie zajęć herbatę lub kawę, albo wodę mineralną. Oczywiście gratis i bez ograniczeń. Czasem też mała przekąska lub jabłko pomoże pobudzić umysł do działania. Zachęcamy do skorzystania.

Relaks podczas przygotowania do egzaminu

Relaks i koncentracja

Po piąte: oferujemy najlepsze warunki do pracy, dbamy o przyjazną atmosferę, prowadzimy zajęcia bez stresu. Możecie przyjść wcześniej i zrelaksować się po nauce w szkole, posilić się i poczytać. Albo pogłaskać kota. Nie ma u nas telewizorów, hałasu, rozpraszających bodźców. Nawet w domu niektórzy nie mają ma takich warunków. Przez cały rok dzieci i młodzież przychodzą do nas z uśmiechem i tak samo się żegnają, mówiąc "do zobaczenia".

najwyższej jakości przygotowania do egzaminu

Przygotujemy do egzaminu z gwarancją jakości

Po szóste: zależy nam przede wszystkim na tym, aby nasi uczniowie nadrabiali zaległości i rozwijali swoje umiejętności. Jesteśmy w stałym kontakcie z rodzicami. Natychmiast zauważamy, kto ma jakie problemy z nauką i działamy tak, aby je pokonać. W razie niemożności uczestnictwa w zajęciach z powodów zdrowotnych, uczeń może połączyć się z grupą zdalnie. To prawie, jakby był na zajęciach we własnej osobie. Szukając najkorzystniejszej oferty często kierujemy się wyłącznie ceną. Zdarza się, że poniewczasie żałujemy niewłaściwych wyborów. W przypadku przygotowania do egzaminów stawka jest jednak zbyt duża, a powtórki nie będzie. Ze swoim wynikiem 8-klasista dostanie się do lepszego lub gorszego liceum. I może to mieć wpływ na całą jego karierę w przyszłości. Maturzysta osiągnie próg przyjęcia na uczelnię lub będzie starał się poprawić maturę (rozszerzoną) za rok. Ryzyko jest zawsze, ale można je zminimalizować.

Razem taniej przygotować się do egzaminu

Poza tym mamy duże rabaty

Po siódme: dla uczniów, którzy zapisują się wspólnie na nasze kursy, proponujemy rabaty nawet do 50% ceny. Prawie każdy może uzyskać 20% rabatu już na pierwszy kurs. Wspieramy też młodzież z domów dziecka lub w bardzo trudnej sytuacji życiowej, współpracujemy też z fundacjami ułatwiającymi nastolatkom start w samodzielne życie.

Sprawdź nasze zajęcia przygotowujące do egzaminu

Sprawdź zajęcia, zanim wybierzesz

Po ósme: Nie wymagamy płatności z góry. Dajemy możliwość zapoznania się z naszą metodyką pracy przed podjęciem decyzji. Możecie wziąć udział w każdym* z naszych kursów i fakultetów, przekonać się osobiście o ich jakości zanim zadeklarujecie w nich stały udział. A nawet wtedy - gdybyście na przykład zmienili decyzję o wyborze przedmiotu na maturze rozszerzonej - możecie zrezygnować w ciągu roku szkolnego.
Aby wybrać opcję nauki "na próbę" prosimy w naszym formularzu zapisu zaznaczyć pole "Lekcja próbna".
*Uwaga: możliwość udziału w promocji jest ograniczona do zajęć i grup, na których w dniu rozpoczęcia kursu będą wolne miejsca. Można wziąć udział w jednej lekcji i zrezygnować z kontynuacji bez żadnych opłat. Aby kontynuować naukę, należy opłacić zajęcia wg uzgodnionego harmonogramu. Po dokonaniu wpłaty uczeń zostanie zapisany do grupy.